Zapowiedź 10 największych kłamstw naukowych roku 2018

0
5206
4340-2746

Przedstawiamy pierwszą dziesiątkę kłamstw naukowych, którymi będą nas karmić w 2018 roku. Robimy to z wyprzedzeniem, by zaoszczędzić Ci czasu na czytanie kłamliwych informacji pochodzących z głównego nurtu.

Minął kolejny rok, w którym sztandarowe kłamstwa naukowe napędzały biznes wielkiej farmacji, korporacji rolniczych, przemysłu spożywczego i chemicznego, wmawiając Ci, że są dla Ciebie dobre. I bezpieczne. Jakże by inaczej, są przecież zatwierdzone przez całą masę regulacji prawnych, rekomendowane przez armię „ekspertów” i największe naukowe „autorytety”.

Niestety cały ten naukowy „establishment” to zwykła banda przekupnych łgarzy i klakierów, którzy ciągle czerpią korzyści tylko dlatego, że wciąż jeszcze społeczeństwo łyka ich pseudonaukowe kłamstwa. Dzień po dniu urządzają pranie mózgów i dyskredytują każdego, kto kwestionuje ich oficjalne narracje.

By zaoszczędzić Ci czasu i wysiłku na przebrnięcie przez setki propagandowych bredni, wybraliśmy Top Dziesiątkę największych kłamstw naukowych, które będą z uporem maniaka powtarzane przez wszystkie środki masowego przekazu również w tym roku.

Lista 10 największych kłamstw naukowych 2018

Kłamstwo nr 1
Szczepionki są skuteczne, bezpieczne, chronią przed zachorowaniem.

Szczepionki to jedna wielka mistyfikacja medyczna i z najbardziej kontrowersyjnych zabiegów medycznych. Poddaje nim się osoby zdrowe, które ryzykują powikłania a nawet utratę zdrowia lub życia. Wypełnione chemicznymi konserwantami i biologicznymi zanieczyszczeniami uszkadzają błony komórkowe przenikając do komórek i mózgu.
Na całym świecie wypłacono ofiarom szczepień olbrzymie kwoty odszkodowań, w samych Stanach Zjednoczonych już ponad 3 miliardy dolarów. Na nieszczęście w Polsce nie rejestruje się NOP-ów, bo zastraszeni przez Izbę Lekarską medycy obawiają się je zgłaszać. Oficjalnie więc nie ma ofiar szczepień, w rzeczywistości są pozostawiane samym sobie.
Np. rekomendowana i reklamowana szczepionka przeciw grypie nie działa. Mało tego, szkodzi. Dlatego większość osób, które zapadnie na grypę w bieżącym sezonie, będą to ci sami ludzie, którzy dali się zaszczepić w poprzednim.

Kłamstwo nr 2
Wszystkie zioła, leki homeopatyczne i cała medycyna naturalna jest bezwartościowa, a wręcz szkodliwa. Uważaj bo może Cię zabić. Ale na pewno statyny uratują ci życie.

Według propagandy mediów głównego nurtu, finansowanych z reklam wielkiej farmacji wszystkie naturalne środki lecznicze są nic nie warte. Tego czego tak naprawdę potrzebujesz to garść tabletek na wszystkie bolączki.
Nie potrzebujesz naturalnej żywności i ziół – Twoje ciało domaga się chemikaliów. Tego dowiesz się w każdej przerwie na reklamę – weź tabletkę a wszystkie trapiące cię symptomy znikną.

Kłamstwo nr 3
Ekspozycja na wszelkie toksyczne chemikalia, metale ciężkie, pestycydy, chemioterapię jest bezpieczna i nie powoduje nowotworów. Rak powstaje całkowicie przypadkowo i nie można mu zapobiec ani wyleczyć.

Według nastawionej na zysk branży przemysłu nowotworowego, zachorowanie na raka jest czymś w rodzaju wygranej na loterii. Oczywiście dla branży medyczno-farmaceutycznej, która zarobi na ewentualnej Twojej chorobie.
Ostatnią rzeczą, o której chcą abyś wiedział jest to, że masz niemal całkowitą kontrolę nad tym czy będziesz się narażał lub nie na rakotwórcze substancje w żywności, lekach, kosmetykach i całej reszcie „niezbędnych” środków do pielęgnacji, czyszczenia, odświeżania, odkażania. Nadto chcą byś żył w ciągłym strachu i stresie podsycanym przez media i słuchał na okrągło tego samego bełkotu negatywnej propagandy.

Rak tak jak większość chorób ma swoją przyczynę. Ani nie powstaje przypadkowo ani nie jest procesem liniowym co oznacza, że nawet spontaniczna regresja jest możliwa, a przywrócenie organizmowi równowagi i wyeliminowanie przyczyn da mu szansę na całkowity powrót do zdrowia.

Kłamstwo nr 4
Bakterie, mikroby i inne drobnoustroje są Twoim największym wrogiem
Należy je bezwzględnie zwalczać i eliminować. Twoja skóra musi być sterylna a organizm od nich wolny, wszystkie sprzęty w domu należy dezynfekować żrącymi chemicznymi substancjami, aż wybiją je do cna. Do mycia koniecznie używaj mydeł antybakteryjnych z triklosanem.

W organizmie człowieka żyje 10 razy więcej bakterii i drobnoustrojów niż komórek. Wszystkie są potrzebne, i te dobre i te „złe”, oczywiście w odpowiednich proporcjach. Wszystkie mają swoje zadanie do wykonania. Te drugie zbytnio się namnażają, tylko wówczas gdy zachodzi potrzeba. Widocznie mają do wykonania swoją pracę. Jeśli w przewodzie pokarmowym zachodzą procesy gnilne, bo np. źle trawisz od czasu do czasu trzeba posprzątać, byś nie zatruł się toksynami i możesz np. mieć biegunkę. Jeśli wyziębisz żołądek, nadnercza, nerki nieodpowiednim ubraniem, pożywieniem organizm będzie miał za dużo śluzu. Katar, kaszel – to znak że trzeba go uprzątnąć. Jesz za dużo cukru i przetworzonej żywności ? karmisz grzyby i bakterie, które go właśnie lubią.

Kłamstwo nr 5
Wszystkie czołowe autorytety i eksperci od zdrowia, chorób, żywności i leków nigdy nie kłamią i nie angażują się w propagandę motywowaną polityką lub zyskiem. Wszystkim można bez zadawania pytań zaufać.
Dyżurni eksperci w mediach głównego nurtu, kierują się bez wątpienia etyką i moralnością. Nigdy nie uciekają się do kłamstw, półprawd, podpierania się fałszywymi danymi i krytykowania każdego kto ma odmienne zdanie. Nauka jest przecież nieomylna.

Musisz tylko uwierzyć w naukę. Wiara w nią jest nadrzędna wobec każdej wątpliwości, krytycznej myśli a nawet racjonalnych analiz i dowodów, które nie pasują do obecnej teorii.
Kiedy już wystarczająco uwierzysz, zostaniesz zaproszony do kręgu „naukowego”, gdzie będziesz mógł również głosić wiarę, jednocześnie potępiając heretyków, którzy nie będą ślepo podążać za Twoim dogmatem opartym na wierze w nieomylność nauki. Bo przecież, czciciele nauki już wiedzą, że mają rację. Po co mieliby mieć jakieś dowody na poparcie swoich wierzeń?

Kłamstwo nr 6
GMO i niezbędne do jego uprawy herbicydy są całkowicie bezpieczne. Bez uszczerbku dla zdrowia cała żywność oparta na zbożach może być nasycona glifosatem, ponieważ Monsanto zapewnia wszystkich, że jest tak samo nieszkodliwy jak niegdyś produkt Agent Orange. Co prawda wtedy się pomylili, ale nowy i ulepszony glifosat jest bezpieczny, fachowo przeformułowany i zatwierdzony przez ekspertów. Nawet lekarz może go zarekomendować. Bez smaku, bezwonny i tak nieszkodliwy, że jest najskuteczniejszym zabójcą chwastów, owadów i pszczół.

Kłamstwo nr 7
Wszystko spowodowane jest zmianami klimatycznymi
Upały są spowodowane zmianami klimatu. Mrozy są spowodowane zmianami klimatycznymi. Deszcz, susza, śnieg są spowodowane zmianami klimatycznymi. Zaparcia zwierząt domowych spowodowane są zmianami klimatycznymi. Twoje spalone tosty są spowodowane zmianami klimatycznymi.
Uchodźcy, wojny, korekty giełdowe i niedobory snu spowodowane są zmianami klimatycznymi. Nowoczesna nauka wydaje się być tak głęboko zaangażowana w zmiany klimatu, by wyjaśnić absolutnie wszystko.
Jeśli byś śledził doniesienia naukowe każdego dnia zdziwiłbyś się, jak wiele rzeczy jest obwiniane o „zmiany klimatu”. Nawet to, że to zmiany klimatu spowodowały masowe migracje prawie sto lat przed wynalezieniem silnika spalinowego .

Kłamstwo nr 8
Istnieje nieskończona liczba płci, a każdy, zapragnie powinien mieć możliwość natychmiastowego wnioskowania o jej zmianę, jeśli nie czuje się komfortowo z własną. Jeśli się z tym nie zgadzasz, jesteś zacofanym, nietolerancyjnym bigotem.

Dziesięć lat temu istniały tylko dwie płcie. Niedawno powiedziano nam trzy, potem cztery, a teraz wychodzi na to, że istnieje nieskończona liczba rodzajów. Ta nowa naukowa ideologia twierdzi, że transgenderyzm jest naturalnym etapem ewolucji. Na zachodzie największe naukowe klauny obecnych czasów typu Bill Nye coraz chętniej zapraszani są przez media.  W Polsce już zaczynają pojawiać się pierwsze jaskółki.

Kłamstwo nr 9
Twoje dziecko nie jest grube. Nie jesteś złym rodzicem

Młodzi rodzice. Jeśli wasze dziecko nie jest grube, nie jesteście złymi rodzicami. Jesteście całkowicie nieświadomi tego, czym je macie karmić by nie było niedożywione. Płatki zbożowe, pasteryzowane mleko, energetyczna nutella, zdrowe słodkie przekąski, kurczaki z hormonami. Jeśli dziecko ma 5 kg dodatkowego „dziecinnego tłuszczu” – nie szkodzi, będzie rosło duże i mocne.
Aby było mądre nie powinno bawić się na podwórku, bo może się ubrudzić lub wdepnąć w kałużę. Najlepsze zajęcie na małego dziecka to edukacja przy pomocy elektronicznych urządzeń.

Fala grubych dzieci, dzieci chorych na przewlekłe choroby zalewa cały kraj? Skąd to wszystko? Czy to wina genów? Niestety nie, pokoleniowa głupota.

Kłamstwo nr 10
Politycy, agencje zatwierdzające i kontrolujące, ministerstwa, Naczelna Izba Lekarska,  Prezydent i jego doradcy w pocie czoła pracują dla dobra obywateli. Nigdy nie kłamią, brzydzą się łapówkami, kierują się wyłącznie interesem narodowym. Ale zawsze tylko z jednej opcji. Dlatego musisz opowiedzieć się za którąś ze stron i stanąć za nią murem. Jeśli jeszcze nie wiesz kogo popierać. Śledź codziennie wiadomości, „fakty” i nagłówki kto co powiedział, dotąd aż wyrobisz sobie zdanie.
A wówczas idź na wojnę ze wszystkimi, którzy myślą inaczej – nie ważne czy to będzie ojciec, brat, sąsiad, przyjaciel czy kolega z pracy. Wytocz miecz i walcz.

I wówczas jak cały kraj zajęty będzie nową „aferą” wygłoszoną w telewizji albo wpisem na Twitterze, lobbyści międzynarodowych korporacji szczepionkowych, farmaceutycznych, chemicznych, rolniczych w spokoju, po cichu przepchną każdą ustawę dla nich korzystną.

Masz również wybór. Możesz nie angażować umysłu w te iluzoryczne teatralne rozgrywki a poświęcić ten czas rodzinie, sobie i rozwojowi swojej świadomości. Spróbować odnaleźć ciszę, a wtedy zrozumiesz, że cała potrzebna wiedza jest już w Tobie.

Dobrego, mądrego, spokojnego roku 2018
Życzy Redakcja

.