Dźwięki, wibracje, głos a zdrowie

Dźwięk jest wibracją, niezwykle subtelną formą energii. Proste,krótkie techniki pracy z oddechem, głosem, dźwiękami.

0
1095

Każdy z nas ma w sobie ogromne pokłady energii do samouzdrawiania, uzyskania harmonii ciała i umysłu.
By rozpocząć ten proces wystarczą proste,krótkie techniki pracy z oddechem, głosem, dźwiękami.
Chodzi przede wszystkim o nauczenie się bycia „tu i teraz” z czym większość z nas ma problemy, poczucie zespolenia się z własnym ciałem, rozpraszanie emocji,  osiąganie również w ciągu dnia stanu Alfa, który inicjuje procesy detoksykacyjne i samo-zdrowienie.
Negatywne myśli i wtórnie generowane stany emocjonalne (świadome i podświadome) oddziałują dysharmonizująco na ciało fizyczne, które poprzez objawy informuje o konieczności zmiany „życiowych parametrów wibracyjnych”.

dr Nelly Radwanowska o zdrowiu i samoleczeniu AUDIO

Wiedza o dźwięku i jego możliwościach wypływania na organizmy żywe nie jest czymś nowym.
Starożytne kultury Dalekiego i Bliskiego Wschodu, Grecji, Rzymu, Egiptu, plemiona afrykańskie, indiańskie, aborygeni rozwijały i przekazywały naukę o dźwięku jako pierwotnej i twórczej sile we Wszechświecie.
Dźwięk jest wibracją, niezwykle subtelną formą energii.
Towarzyszy każdemu procesowi życiowemu na naszej planecie od samego początku jej istnienia.
Pitagoras, znany głownie jako ojciec geometrii, nauczał o leczniczej mocy dźwięku, z kolei w starożytnym Egipcie archeolodzy odkryli dziwne budowle o niejasnym przeznaczeniu, po analizach naukowcy doszli do wniosku, że to swego rodzaju „lecznice” służące do terapii dźwiękiem.

Dr Nelly Radwanowska jest lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych z wieloletnim stażem w klinikach kardiologii i endokrynologii, irydologiem, homeopatą, terapeutą dźwiękami, autorką książki „Medycyna wibracyjna”

Nelly Radwanowska

adres strony internetowej http://nellyradwanowska.com/

Zapraszamy do wysłuchania krótkiego, aczkolwiek bardzo interesującego wywiadu. (Z nieznanych powodów technicznych głos osoby prowadzącej wywiad jest nagrany ciszej niż dr Nelly, ale nie przeszkadza to w odbiorze informacji). 

Jak rozproszyć emocje